Puuur - Over ons

Heeft u een vraag? Of wilt u meer informatie over onze dienstverlening?

Neem contact op met één van onze regiokantoren of ons hoofdkantoor.

Provincie Antwerpen

Regiokantoor Herentals    Collegestraat 4      
2200 Herentals
  014 25 96 20
  puuur.herentals@ons.be

Regiokantoor Hoogstraten      
Heilig Bloedlaan 246 
2320 Hoogstraten
  03 340 20 10
 puuur.hoogstraten@ons.be

Regiokantoor Kapellen    Stationsstraat 4      
2950 Kapellen
  03 317 03 10
 puuur.kapellen@ons.be

Regiokantoor Turnhout      
Renier Sniedersstraat 9      
2300 Turnhout
 014 40 91 40
 puuur.turnhout@ons.be

Regiokantoor Zoersel      
Kapellei 19      
2980 Zoersel
 03 466 10 20
 puuur.zoersel@ons.be

Regiokantoor Puurs      
Palingstraat 48      
2870 Puurs
 03 820 59 00
 puuur.puurs@ons.be

Provincie Limburg

Regiokantoor Bilzen      
Wedersoet 3D 
3740 Bilzen
 089 41 02 70
 puuur.bilzen@ons.be

Regiokantoor Bree      
Stationswal 1      
3960 Bree
 089 46 08 70
 puuur.bree@ons.be

Regiokantoor Hasselt      
Koning Boudewijnlaan 2/2      
3500 Hasselt
 011 23 07 50
 puuur.hasselt@ons.be

Regiokantoor Neerpelt      
Heerstraat 37/1      
3910 Neerpelt
 011 39 88 80
 puuur.neerpelt@ons.be

Regiokantoor Sint-Truiden   Clockemstraat 46-001  
3800 Sint-Truiden
011 59 83 40
 puuur.sinttruiden@ons.be

Regiokantoor Tessenderlo      
Stationsstraat 28      
3980 Tessenderlo
 013 38 03 70
 puuur.tessenderlo@ons.be

Regiokantoor Tongeren      
Hemelingenstraat 42      
3700 Tongeren
 012 24 21 00
 puuur.tongeren@ons.be

Provincie Vlaams-Brabant

Regiokantoor Aarschot      
Leuvensestraat 64      
3200 Aarschot
 016 35 93 50
 puuur.aarschot@ons.be

Regiokantoor Haacht      
Stationsstraat 83 
3150 Haacht
 016 44 18 20
 puuur.haacht@ons.be

Regiokantoor Halle      
Volpestraat 46      
1500 Halle
 02 359 08 10
 puuur.halle@ons.be

Regiokantoor Opwijk      
Stationsstraat 2      
1745 Opwijk
 052 36 95 00
 puuur.opwijk@ons.be

Regiokantoor Tienen      
Grote Markt 48      
3300 Tienen
 016 76 80 10
 puuur.tienen@ons.be

Provincie Oost- en West-Vlaanderen

Regiokantoor Aalter      
Stationsstraat 202      
9880 Aalter
 09 218 83 10
 puuur.aalter@ons.be

Regiokantoor Wetteren      
Molenstraat 101      
9230 Wetteren
 09 365 24 50
 puuur.wetteren@ons.be

Algemeen contact

Hoofdkantoor      
Remylaan 4b      
3018 Wijgmaal
 016 46 90 09
 puuur@ons.be